Tychy z drona

Tychy z drona: Podniebna perspektywa miasta

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda Tychy z lotu ptaka? Dzięki dronom, możemy teraz podziwiać miasto z powietrza. W tym artykule opowiemy o Tychach z drona, przedstawimy najciekawsze miejsca i atrakcje, a także porozmawiamy o wykorzystaniu dronów w mieście.

Co to są drony?

Drony, zwane również bezzałogowymi statkami powietrznymi (ang. Unmanned Aerial Vehicles – UAVs), to małe statki powietrzne, które mogą być zdalnie sterowane lub działać w trybie autonomicznym. Drony są zwykle wyposażone w kamery, co umożliwia im robienie zdjęć i nagrywanie wideo z lotu ptaka.

Dlaczego warto zobaczyć Tychy z drona?

Lot dronem nad Tychami to niezapomniane przeżycie. Z lotu ptaka możemy zobaczyć miasto w zupełnie inny sposób – z perspektywy, którą normalnie nie widzimy. Możemy podziwiać panoramę miasta, zobaczyć najciekawsze zabytki i zielone tereny. Dzięki dronom możemy także zrobić zdjęcia i filmy, które staną się piękną pamiątką z wizyty w Tychach.

Najciekawsze miejsca do zobaczenia z drona w Tychach

Zameczek w Promnicach

Zameczek w Promnicach to jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Z drona możemy podziwiać piękno zamku oraz jego otoczenia, które skrywają liczne tajemnice i historie.

Jezioro Paprocany

Jezioro Paprocany to jedno z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejsc w Tychach. Z drona możemy zobaczyć całą rozległość parku oraz jego liczne atrakcje, takie jak jezioro, tor saneczkowy, czy ścieżki rowerowe.

Stadion miejski

Stadion miejski to jeden z najważniejszych obiektów sportowych w Tychach. Z drona możemy zobaczyć całą jego architekturę oraz trybuny, na których kibice kibicują swoim ulubionym drużynom.

Kościół św. Marii Magdaleny

Kościół św. Marii Magdaleny to jedna z najstarszych budowli w Tychach. Z drona możemy podziwiać piękno kościoła oraz jego otoczenia, które skrywają wiele tajemnic i historii.

Rynek w Tychach

Rynek w Tychach to jedno z najważniejszych miejsc w mieście. Z drona możemy zobaczyć piękno rynku oraz liczne kamienice

Zdjęcia wykonane w Tychach dronem na wysokości od 40 metrów do 100 metrów w dniach 28 sierpnia 2018 roku i 8 czerwca 2019 roku.

Stare Tychy

Tychy oś T

Parafia św. Marii Magdaleny w Tychach

Parafia św. Marii Magdaleny w Tychach

Teatr Mały w Tychach

Teatr Mały w Tychach

Widok na las od strony południowej, w oddali Jezioro Paprocany.

Tychy - las w stronę Kobióra

Widok na oś L, oś L1 i oś K, na pierwszym planie ogródki działkowe.

Tychy oś L

Osiedle Cztery Pory Roku w Tychach.

Tychy oś Cztery Pory Roku

Osiedle U oraz po lewej stronie Wodny Park Tychy.

Tychy oś U

Osiedle B, po prawej stronie na dole Teatr Mały a po lewej stronie u góry Stadion Miejski Tychy.

Stare Tychy

Tychy Paprocany

Tychy Paprocany
Pozycjonowanie Tychy

Parafia Ducha Świętego, oś. L i Żwaków

Parafia Ducha Świętego
Parafia Ducha Świętego
Tychy Żwaków
Tychy osiedle L
Tychy osiedle L
Leave a reply