Pozycjonowanie w abonamencie czy też z płatnością za efekt

Pozycjonowanie w abonamencie to model rozliczeniowy o stałej stawce pobieranej w każdym miesiącu współpracy. Jest to najbardziej efektywna i najtańsza forma współpracy dla nas jak i klienta. Możemy zaplanować budżet na konkretne działania.

Cena abonamentu

zależy od konkurencyjności fraz jak i samej strony internetowej.

Czas trwania umowy na pozycjonowanie

Umowa najczęściej podpisywana jest na okres 6 miesięcy. Nie podpisujemy umów na dłuższy okres 12 czy 24 miesięcy. Czas 6 miesięcy pozwala nam na pokazanie efektów naszych działań.

Zakres usług przy pozycjonowaniu w abonamencie.

Analiza strony internetowej

Ostatniego dnia każdego miesiąca nasz klient otrzymuje od nas raport zawierający tabelę z zestawieniem pozycji strony. Taki raport jest również dostępny w panelu klienta systemu do monitorowania pozycjonowanych fraz. Przygotujemy audyt zawierający listę najważniejszych błędów wraz z planem zmian koniecznych do wdrożenia.

Optymalizacja strony www

Optymalizacja jest niezwykle ważnym elementem w procesie pozycjonowania stron czy też sklepów internetowych. Dobrze zoptymalizowana strona na proste frazy pozycjonuje się znacznie łatwiej, dlatego niezmiernie ważna jest optymalizacja.

Link building

Korzystamy z własnych rozwiązań przy systematycznym pozycjonowaniu, tworzymy dedykowane zaplecze dla stron. Stosujemy bezpieczne metody pozycjonowania co zapewnia wysoką skuteczność naszych działań. Nie stosujemy niedozwolonych technik seo opartych o zautomatyzowane narzędzia. Minimalizujemy ryzyko przez stosowanie mocnych linków.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą rozliczenia i chciałbyś otrzymać propozycję współpracy skontaktuj się koniecznie z nami!