Zdjęcia 360 stopni. W usługach Street View otrzymaliśmy status profesjonalnego fotografa, z którym można nawiązać współpracę przy tworzeniu wysokiej jakości wirtualnych wycieczek.

Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem klientów, zobaczą co masz im do zaoferowania. Takie interaktywne doświadczenie pozwoli Twoim klientom dokonać przemyślanego wyboru, którego nie będą żałować.

Google Street View

Spełniliśmy wymagania niezbędne do uzyskania rekomendacji Google Street View.

Gemini IT

Zaproś do siebie klientów czy też znajomych i pokaż im zdjęcia wnętrza firmy w Street View, wyświetlane w Mapach i wyszukiwarce Google. Pomożemy odkrywać świat, zyskasz wiarygodność i świetną szansę na sprzedaż Twoich usług.

Nie ma opłat abonamentowych ani dodatkowych kosztów dodania zdjęć do Google Maps. Google zapewnia darmowy hosting dla zdjęć na swoich serwerach.

Zobacz zdjęcia Street View użytkownika Piotr Grzesik (Gemini IT)

Odpowiedni hotel czy restauracja to trudny wybór. W jaki sposób możemy zdobyć zaufanie ? Z pewnością wirtualna wycieczka w wysokiej rozdzielczości sprawi iż klienci zobaczą co możesz im zaoferować.

Zdjęcia 3D

Nie tylko hotel czy restauracja mogą w ten sposób zaistnieć na rynku.

Zdjęcia 360 stopni dedykowane są również dla:

– przedszkoli,

– szkół,

– salonów kosmetycznych, fryzjerskich,

– sal kinowych i innych ośrodków kulturalno-rozrywkowych,

– wszelkiego typu sklepów

Cennik zdjęć 360°

Wizualizacja budynków

Nieodzowne stały się wizualizacje budynków, wizualizacje wnętrz i animacje 3d, dzięki którym klient lub potencjalny nabywca jest w stanie łatwiej i szybciej dokonać trafnej decyzji w kwestii wyboru właściwego mieszkania czy też projektu. Nie wyobrażamy sobie już katalogu domków typowych bez załączonych wizualizacji, a coraz częściej nawet animacji 3D. Przed firmami deweloperskimi, biurami projektowymi, architektami i dekoratorami wnętrz pojawił się nowy, niespotykany dotąd problem – poza koniecznością prawidłowego zaprojektowania czy wybudowania budynku, muszą teraz przedstawić klientowi fotorealistyczną wizualizację, animację 3d albo panoramę 360, bez której klient nie poradzi sobie z decyzją odnoście przyszłej budowy czy zakupu.

Wybór właściwego podwykonawcy do wykonania wizualizacji stał się problemem na równi istotnym z decyzjami projektowymi. Albowiem tylko rzetelna i kompetentna firma stworzy nam wizualizację, animację czy wirtualny spacer, która sprawi że klient przyjdzie właśnie do nas.

Reklama produktów dzięki wirtualnym spacerom

Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. W obecnych czasach mamy sytuację, w której miarą sukcesu stała się reklama produktu. Coraz większa konkurencja sprawia, że tylko ten, kto skuteczniej zareklamuje swój produkt, ma szansę na dotarcie do klienta i tym samym osiągnięcie sukcesu.

Zdjęcia dla różnych branż

Podobnie jak w innych branżach, powyższe stwierdzenie dotyczy branży budowlanej. Deweloperzy, architekci, dekoratorzy wnętrz, biura projektowe, nie mają co liczyć na zdobycie klienta, jeżeli swojego projektu czy też gotowego mieszkania nie zareklamują za pomocą wizualizacji. Właśnie wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, animacje 3D, wirtualne panoramy, a ostatnio nawet wirtualne spacery stały się nieodłącznym elementem każdego projektu i każdej oferty na rynku nieruchomości. Zwykła fotografia architektury przestała już spełniać swoją rolę, bo o ile można ją wykorzystać do przedstawienia klientowi już wybudowanego obiektu, o tyle nie da się sfotografować budynku, który dopiero jest w fazie projektowej. I tutaj właśnie z pomocą przychodzą nam fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne.

zdjęcia 360 stopni