Pozycjonowanie Tarnowskie Góry

Pozycjonowanie Tarnowskie Góry

Samo miasto Tarnowskie Góry, liczy ponad 60 tysięcy mieszkańców. Uzyskało prawa miejskie już w 1526 roku.

Tarnowskie Góry leżą na północ od Zabrza. Miasto znajduje się na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej.

Najwyższym wzniesieniem w Tarnowskich Górach jest Sucha Góra (352 m n.p.m.) oraz Srebrna Góra (347 m n.p.m.) i wzniesienia znajdują się na południu miasta.

Samo miasto dzieli od Zabrza jedynie 15 km, od Bytomia dzieli 12 km, od Gliwic 22 km a od Katowic 25 km.

Tarnowskie Góry leżą pomiędzy drogami krajowymi nr 11 i nr 78, planowana jest również budowa drogi ekspresowej S11 która będzie przebiegała w pobliżu miasta.

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry pozycjonowanie
Tarnowskie Góry - Urząd Miasta

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry

Kościół Ewangelicki Zbawiciela w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry

Ulica Zamkowa w stronę rynku

Tarnowskie Góry - Urząd Miasta

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry

Kościół Ewangelicki Zbawiciela w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry

Kościół Ewangelicki Zbawiciela w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry słyną z Parku w Reptach założonego w XIX wieku. W latach 1820-1945 właścicielem lasu była rodzina Henckel von Donnersmarck, która stworzyła tutaj park-zwierzyniec przeznaczony do polowań. W 1840 zbudowano zameczek myśliwski, a w latach 1893-1898 powstał okazały pałac.

Cały park otoczony został murem z kamienia wapiennego, którego fragmenty znajdują się do dziś. Donnersmarckowie prowadzili również prace adaptacyjne drzewostanu leśnego w park w stylu angielskim. Nasadzono około 10 000 nowych drzew, a teren sztucznie zmodyfikowano poprzez zwiezienie ziemi z okolicznych pól. Źródło tablica w Parku w Reptach.

Pozycjonowanie Tarnowskie Góry

Obecnie pozycjonowanie w Internecie to najlepsza szansa dla firm aby być widocznym i skutecznie konkurować na rynku. Pozycjonowanie stron www to możliwość podniesienia widoczności towarów i usług. Tarnowskie Góry są miastem wciąż z olbrzymim potencjałem rozwoju, gdzie mikro i małe  przedsiębiorstwa mogą skutecznie walczyć z globalnymi firmami.

Skuteczne wy pozycjonowana strona firmowa sprawi, że klient wpisując w wyszukiwarkę pewną frazę związaną z usługą, którą świadczysz lub produkt, który sprzedajesz, trafi na Twoją stronę internetową, a tym samym do Ciebie.

Jeśli klient ma znaleźć Twoją usługę musisz zadbać o to, aby dostrzegł właśnie Ciebie wśród Twoich konkurentów. Pozycjonowanie stron internetowych niestety jest bardzo czasochłonnym zajęciem wymagającym dużego nakładu energii, dlatego jeśli cenisz sobie czas warto zlecić je profesjonalnej firmie Gemini IT świadczącej usługi tego rodzaju w Tarnowskich Górach.

Skutecznie wy pozycjonowana strona firmowa sprawi, że klient wpisując w wyszukiwarkę pewną frazę związaną z usługą, którą świadczysz lub produkt, który sprzedajesz, trafi na Twoją stronę internetową, a tym samym do Ciebie.

Leave a reply