Zabrze z drona

Czy zauważyłaś lub zauważyłeś ostatnio na filmikach w internecie, reklamach, filmach albo serialach niecodzienne ujęcia zrobione jakby oddalając się do góry od filmowanego obiektu? Albo piękne kadry zabytków w miastach, niecodziennie uchwycone krajobrazy przyrody, filmiki rodzinne, gdzie wszyscy objęci machają, a kamera jest kilka metrów nad nimi? Jeśli tak i jesteś ciekawy jak to się robi, jest na to odpowiedź.

Metoda filmowania obiektów z drona jest stosunkowo nowa, ale nabrała w ostatnim czasie olbrzymiej popularności. Jeśli chciałbyś sobie nakręcić taki filmik są dwa rozwiązania: zakup drona z kamerą lub znalezienie specjalisty, który taki film dla Ciebie zrealizuje np. wpisując w google frazę Dron Zabrze.

Pierwsze rozwiązanie posiada swoje wady i zalety, niestety jest kosztowne- zakup drona i kamery to wydatek kilku tysięcy złotych.

Drugie rozwiązanie na pewno sprawdzi się lepiej, gdy potrzebujesz filmu zrobionego profesjonalnie, na jakąś wyjątkową okazję np. wesele lub inną rodzinną uroczystość.

Posiadamy Europejskie uprawnienia do wykonywania lotów VLOS

Wykonujemy zdjęcia oraz filmy z drona na terenie śląska oraz na terenie całego kraju.
Wysoka jakość nagrań, doskonałe zdjęcia profesjonalne podejście do pracy – to nas wyróżnia.  Na przestrzeni kilku ostatnich lat, pracowaliśmy przy dziesiątkach produkcji i jesteśmy pewni, że spełnimy również Twoje wymagania.

Potrzebujesz do swojego filmu niepowtarzalnego ujęcia z lotu ptaka?

A może potrzebujesz zdjęcia z drona nieruchomości ?

Ujęcia wideo są niezapomnianą pamiątką. Świadczymy usługi zdjęć z drona dla wielu branż.  Agencje nieruchomości wykorzystują zdjęcia do lepszego pokazania sprzedawanego domu czy działki. Fotografia z powietrza może być także uzupełnieniem dla tradycyjnych zdjęć wykonywanych podczas różnego rodzaju wydarzeń.

Zdjęcia z drona w Zabrzu wykonane na wysokości 80 metrów w Zabrzu 8 października 2018 roku. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w technice HDR.

Autostrada A4 na wysokości Zabrza.

Zabrze z drona

Autostrada A4 na wysokości Zabrza, widoczna kopalnia nieistniejąca już Makoszowy.

Zabrze z drona

DTŚ na wysokości ronda Sybiraków.

Zabrze z drona
Zabrze z drona
Zabrze z drona
Zabrze z drona

Niebieski budynek na zdjęciu to Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Zabrzu.

Nieistniejąca Kopalnia Makoszowy.

Zabrze z drona
Zabrze z drona
Zabrze z drona
Leave a reply