Pozycjonowanie Tychy

Pozycjonowanie Tychy – skuteczna i kompleksowa reklama, kampanie Adwords, pozycjonowanie organiczne

Tychy jedno z najładniejszych miast Górnego Śląska.

Od północy Tychy graniczą z Katowicami, od wschodu z Lędzinami i Bieruniem, od południa ze Świerczyńcem i Kobiórem, od zachodu z Wyrami i Mikołowem. Bardzo często nazywane jest zielonymi płucami Śląska. Samo centrum miasta zostało podzielone na dzielnice Północ i Południe, z kolei dzielnice podzielono osiedlami używając do tego liter np.: osiedle A, osiedle Z, osiedle L. Każde osiedle nosi imię kobiety (Zuzanna, Anna, Lucyna).

Tychy zajmują 9 miejsce w Polsce pod względem wielkości powierzchni parków spacerowych.

 

Nie można pominąć 132 ha zbiornika wodnego Jezioro Paprocany. który powstał dla potrzeb dawnej Huty Paprocańskiej. Na terenie znajduje się plaża strzeżona gdzie można wypożyczyć sprzęt do pływania. Wstęp jest bezpłatny a w wakacje uruchomiony jest posterunek policji a nad bezpieczeństwem w wodzie czuwają ratownicy. Niestety od jakiegoś czasu jest zakaz kąpieli ze względu na kwitnące toksyczne sinice.

Po stronie południowej jeziora znajduje się zabytkowy pałac myśliwski w Promnicach.

Kompleksowa obsługa dla firm przy pozycjonowaniu stron – pozycjonowanie Tychy

Dla naszych klientów przygotowaliśmy już mnóstwo kampanii dopasowanych odpowiednio do prowadzonej działalności, budżetu oraz wymierzonego celu. Wykonywaliśmy zarówno pozycjonowanie stron i sklepów, marketing szeptany na forach internetowych czy nawet budowę indywidualnego, prywatnego zaplecza pod projekt. Jeżeli również chcesz wykorzystać potencjał reklamy w internecie koniecznie skorzystaj z naszych usług. Każdy klient, to dla nas nowe wyzwanie, dlatego przygotowujemy odpowiednią, indywidualną strategię dla każdej strony.

Pozycjonowanie Tychy
Pozycjonowanie Tychy
4.8 (96.67%) 12 votes

Leave a reply